Členové SDH

Příjmení Jméno Rok vstupu Funkce Školení a odbornosti
Beran Petr 2013 ** Člen výboru SDH
Culková Pavlína 2011 Čestné uznání SDH
Čermák Josef 2010 Čestné uznání SDH
Čermák Dušan 2011
Dvořák Tomáš 2011
Dvořák David 2011 *** Velitel SDH
Dvořáková Eva 2011 Čestné uznání SDH
Dymák Josef 1999 ** Člen výboru SDH Medaile Za věrnost 10 let
Dymáková Pavlína 2011
Halama Pavel 2015
Bula Halamová Kateřina 2013 ** Referentka žen Preventista II
Hofta Radek 1999 Medaile Za věrnost 10 let
Kadlec Jiří 2001 ** Člen výboru SDH Medaile Za věrnost 10 let
Kadlec Luboš 2017
Kadlecová Eliška 2011
Kopecká Adriana 2013
Kopecký Petr 2001 Preventista II, Medaile Za věrnost 10 let, Čestné uznání SDH
Kopecký Jiří 2013
Král Antonín 2010 Čestné uznání SDH
Král Luděk 1999 *** Náměstek starosty SDH Čestné uznání SDH, Čestné uznání OSH, Medaile Za věrnost 10 let, Odbornost Strojník
Králová Lenka 2011
Krištof Milan 2001 *** Náměstek starosty SDH Medaile Za věrnost 10 let, Odbornost Velitel
Křivohlavý Miloslav 1999 Medaile Za věrnost 10 let
Kubeš Petr 2013 ** Člen výboru SDH Čestné uznání SDH
Málek Roman 2010
Němcová Jana 2012 Čestné uznání SDH
Němec Martin 1999 ** Člen výboru SDH Medaile Za věrnost 10 let
Řádek Pavel 2011 ** Člen výboru SDH
Řádková Helena 2011
Stehnová Nela 2012 ** Revizor sboru
Uchytil Miloš 2011 **** Starosta SDH, vedoucí družstva MH Vedoucí mládeže II, Rozhodčí mládeže II, Preventista III, Čestné uznání SDH, Čestné uznání OSH, Odbornost Velitel
Uchytilová Jana 2011
Vaňková Nikola 2012
Wasserbauer Vojtěch 2013 ** Vedoucí kolektivu MH Vedoucí mládeže II, Rozhodčí v PS, Rozhodčí mládeže II, Preventista III, Čestné uznání SDH, Odbornost Strojník, Odbornost Velitel
Wasserbauer Ladislav 2014 ** Hospodář SDH Rozhodčí v PS, Preventista III, Odbornost Strojník
Wasserbauerová Jitka 2017 Vedoucí družstva MH Vedoucí mládeže III
Záruba Jaroslav 2010 Čestné uznání SDH

Mladí hasiči

Příjmení Jméno Rok vstupu Odbornosti a specializace
Císař Matěj 2014
Císař Jan 2014
Čermák Filip 2019
Dymák Filip 2014
Eisová Eliška 2017
Fousek Matyáš 2015 Strojník-junior, Kronikář, Strojník
Frühbauer Tomáš 2014 Preventista-junior
Frühbauerová Kateřina 2015
Halama Robin 2014
Kadlec Lukáš 2018 Preventista-junior, Strojník-junior
Kadlecová Vanesa 2018 Preventista-junior, Strojník-junior
Král Adam 2014 Preventista-junior
Král Daniel 2014
Křivohlavý Patrik 2014
Křivohlavá Andrea 2019
Křivohlavá Nela 2014
Kubeš Šimon 2014
Kubeš Matěj 2014
Málek Daniel 2014
Pelouch Jan 2018 Preventista
Pelouch Vojtěch 2015 Strojník, Kronikář, Preventista
Schiguth Adam 2016 Kronikář, Strojník
Slanař Adam 2017 Strojník
Slanařová Nikola 2019
Šulc Dominik 2019
Tesař Dominik 2017 Strojník-junior, Preventista-junior, Preventista
Uchytil Jan 2014 Preventista-junior, Strojník, Kronikář
Uchytil Lukáš 2014 Preventista-junior, Strojník-junior, Kronikář, Strojník, Preventista
Uchytilová Klára 2014 Preventista, Strojník