Dva zásahy jednotky

Jednotka sboru dobrovolných hasičů obce Bezděkov zasahovala dvakrát během dvou dnů. Nejprve v neděli 28.6.2020 likvidovala v Bezděkově vosí hnízdo v zahradním skladu. Poté v pondělí 29.6.2020 čerpala vodu ze zaplaveného sklepa a garáže rodinného domu po vydatném dešti.

8 komentářů u „Dva zásahy jednotky“

  1. A person essentially assist to make severely posts I might state. That is the very first time I frequented your website page and thus far? I surprised with the research you made to create this actual put up amazing. Fantastic task! Kristal Dallis Ohare

  2. A person essentially assist to make severely posts I might state. That is the very first time I frequented your website page and thus far? I surprised with the research you made to create this actual put up amazing. Fantastic task! Elsa Andy Runck

  3. If you want to use the photo it would also be good to check with the artist beforehand in case it is subject to copyright. Best wishes. Aaren Reggis Sela

Napsat komentář